در باره

ما که هستیم

شرکت ما

LGHT یک طبقه کارآفرینی استراتژیک در سطح جهانی برای تولید دقیق ملی و برنامه ریزی علمی جهانی با مشتریان در مناطق آسیایی در خارج از نقاط جهان است. در حال حاضر 6 پایگاه بزرگ تولیدی با مساحت 600000 متر مربع در حال انجام است. LGHT دارای بیش از 100 مدیر ارشد و 30٪ رسانه ها و موقعیت های با تکنولوژی بالا در تولید است. محصولات LGHT از صدور گواهینامه CE CE و صدور گواهینامه بین المللی ISO9001: 2000 برخوردار است. LGHT همچنان برای کمک به مشتریان با محصولات با کیفیت، تکنولوژی حرفه ای و خدمات صادقانه، ارزش بیشتری به همراه خواهد داشت. ساختمان ساختمان تمدن بشری را قبل از اقدام ارتقا دهید.

چرا ما را انتخاب کن

تضمین خدمات

تعهد خدمات ما شعار نیست، بلکه یک اقدام قوی است. برای این منظور، سیستم تضمین خدمات عظیم، سیستماتیک و استاندارد را برای اطمینان از رسیدگی به موقع و مناسب هر مورد خدمات فراهم کرده ایم.

ما زمانی هستیم که به ما نیاز دارید

ما مشکلات را که مشتریان در طول اجرای پروژه با آن روبرو هستند، مورد بررسی قرار داده اند و موارد خدمات مربوطه و همچنین پرسنل خدمات را مشخص کرده اند تا اطمینان حاصل شود که مشکلات به موقع و موثر حل شود.

پرس و جو در مورد خرده فروشی خدمات

شبکه بازاریابی LGHT در حال حاضر به بیش از 160 کشور و مناطق آسیا، آفریقا، اروپا، آمریکا و اقیانوسیه رسیده است. LGHT ادارات را در بیش از 20 کشور تاسیس کرده است. از طریق شبکه بازاریابی و دفاتر خارج از کشور، LGHT در تماس نزدیک با کاربران جهانی است و به این ترتیب آنها را با خدمات زمان گیر و دقیق تر ارائه می دهد.

تامین قطعات یدکی

برای ارائه سریع قطعات یدکی به سایت های تولیدی مشتری، LGHT انبار قطعات یدکی را ساخته است. با دریافت تماس مشتری، ما در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را از انبار می گیریم تا زمان انتظار مشتری و خطر قطع برق را کاهش دهد.

نگهداری

ما لذت بخش هستیم تا تئوری و تجربه ما در مورد تعمیر و نگهداری تجهیزات با کاربران به اشتراک بگذاریم. ما لذت بخش هستیم تا با کاربران ارتباط برقرار کنیم تا راهنمایی های خود را در مورد تعمیر و نگهداری تجهیزات به دست آوریم. ماژول "تعمیر و نگهداری" در اینجا در نظر گرفته شده است برای کمک به کاربران حل مشکلات مختلف که آنها ممکن است در حین تعمیر و نگهداری تجهیزات مواجه شوند ...